Na Starcie
Na Starcie
Na Starcie

Rób to, co kochasz…

Pomysł na własną firmę zrodził się jeszcze gdy studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, czyli prawie 10 lat temu. Już wtedy wiedziałem, że praca w biurze nie jest dla mnie, a potrzeba ciągłego ruchu, zamiłowanie do sportu, wspólny język i łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi sprawiły, że Nastarcie.pl stało się rzeczywistością. Było to dokładnie 1 lutego 2012 roku, czyli w momencie gdy czytacie Państwo ten tekst jesteśmy na rynku już ponad 7 lat. Z początku zajmowaliśmy się prowadzeniem zajęć z pływania dla dzieci i młodzieży jednak szerokie spektrum naszych zainteresowań i pasji, sprawiło, że postanowiliśmy spróbować czegoś więcej…

W dniu dzisiejszym Nastarcie.pl to już o wiele więcej niż szkoła pływania. To nasz projekt w którym na co dzień zajmujemy się organizacją zajęć dla dzieci i młodzieży z zakresu pływania, sztuki i designu, a także kolarstwa. W ramach powyższych organizujemy również obozy tematyczne, a także weekendowe wydarzenia i spotkania z wielu różnych okazji, a wolnej chwili startujemy w zawodach i konkursach, spełniając przy tym swoje cele i marzenia.

Jak sami Państwo widzicie, jest tego sporo, dlatego już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy małą firmą z wielkim sercem, a sport to nasze życie i pasja, którą pod szyldem
Nastarcie.pl rozpalamy w serduszkach naszych podopiecznych już od 2012 roku.

Nasz zespół

Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak

Absolwent AWF Katowice
Trener pływania II klasy, instruktor pływania, kolarstwa i triathlonu, Ratownik WOPR. Zawodowo i prywatnie związany ze sportem – trener pływania, instruktor kolarstwa i triathlonu. W wolnej chwili amatorsko trenuje triathlon i spełnia swoje sportowe cele i marzenia.

Karolina Hołdys

Karolina Nowak

Absolwentka ASP Kraków i Katowice, laureatka konkursu dla młodych projektantów Young Design 2017. Z wykształcenia jest designerem. Na co dzień ma swoje biuro projektowe, a w naszej firmie prowadzi warsztaty artystyczne, odpowiada za stronę wizualną wszystkich naszych projektów i pilnuje aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Nasze sukcesy i osiągnięcia

Sukcesy naszych podopiecznych

Zdobyta wiedza